Rotary shaft seal OAS-63X85X10-NBR
Part number : OAS-63X85X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-63X85X10-NBR  has an inner diameter of 63 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.