Rotary shaft seal OAS-48X72X7-NBR
Part number : OAS-48X72X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-48X72X7-NBR  has an inner diameter of 48 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.