Rotary shaft seal CC-22X36X5.40-KOYO
Part number : MK022A1-JTEKT
JTEKT
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CC-22X36X5.40-KOYO  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 5.4 mm. It is made of .