Hydraulic seal UP-22X32X7-PU94
Part number : UP-22X32X7-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-22X32X7-PU94  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 7 mm. It is made of PU.