Rod end TSM MS-M25-DUNLOP
Part number : MS-M25-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tsm known as MS-M25-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 31 mm.