Rod end GE GE25-FW-INA
Part number : GE25-FW-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE25-FW-INA INA has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 28 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE25-FW-DUNLOP DUNLOP
ROD END GE GE25-FW-DUNLOP
TECHNICAL DATA
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    200  G
  • LUBRICATION
    without
Description