Rod end GE GE12-UK-ELGES
Part number : GE12-UK-ELGES
ELGES
Description
The Rod End Ge known as GE12-UK-ELGES ELGES has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 22 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE12-UK-INA INA
ROD END GE GE12-UK-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    16  G
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description