Wiper seal RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
Part number : RDE-12.760X20.420X4.770-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-12.760X20.420X4.770-PU94  has an inner diameter of 12.76 mm, an outer diameter of 20.42 mm and a thickness of 4.77 mm. It is made of PU.