Hydraulic seal US-16X20.60X3-PU94
Part number : US-16X20.60X3-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-16X20.60X3-PU94  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 20.6 mm and a thickness of 3 mm. It is made of PU.