Rod end TSM SMLG12-DURBAL
Part number : SMLG12-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tsm known as SMLG12-DURBAL DURBAL has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 69 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSM - TSM012 GEN
ROD END TSM TSM012
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    69  MM
  • TYPE
    TSM
  • WEIGHT
    0.93  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description