Rod end PHS FPL-M16-14-DUNLOP
Part number : FPL-M16-14-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FPL-M16-14-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    TSM
  • WEIGHT
    205  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • PACKAGING
    1
Description